Sunon KDE1205PHV2 MS.A.GN.C1500
KDE1205PHV2 MS.A.GN.C1500 picture photo
Mfg. Part Number
KDE1205PHV2 MS.A.GN.C1500
Brief Description
FAN AXIAL 50X15MM 12VDC
Datasheet Download
KDE1205PHV2 MS.A.GN.C1500.pdf
Availability of KDE1205PHV2 MS.A.GN.C1500
QUANTITY
KDE1205PHV2 MS.A.GN.C1500 Order Process
Ship out your order
Specifications of KDE1205PHV2 MS.A.GN.C1500
Internal Part NumberEIS-KDE1205PHV2 MS.A.GN.C1500
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KDE1205PHV2 MS.A.GN.C1500
Related LinksKDE1205PHV2 , KDE1205PHV2 MS.A.GN.C1500 Datasheet, Sunon Distributor
KDE1205PHV2 MS.A.GN.C1500 Details Description
Related parts for KDE1205PHV2 MS.A.GN.C1500
Connector Receptacle 88 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES MO 1W 0.68 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W datasheet.pdf
LABEL LPAX LITERS PER MINUTE datasheet.pdf
D4N-6E2G datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
CAP FILM 56NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf
330UF 63V 12.5X20 105C RAD datasheet.pdf