Sunon KDE1206PTV1.13.MS.A.GN
KDE1206PTV1.13.MS.A.GN picture photo
Mfg. Part Number
KDE1206PTV1.13.MS.A.GN
Brief Description
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC
Datasheet Download
KDE1206PTV1.13.MS.A.GN.pdf
Availability of KDE1206PTV1.13.MS.A.GN
QUANTITY
KDE1206PTV1.13.MS.A.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of KDE1206PTV1.13.MS.A.GN
Internal Part NumberEIS-KDE1206PTV1.13.MS.A.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KDE1206PTV1.13.MS.A.GN
Related LinksKDE1206PTV1, KDE1206PTV1.13.MS.A.GN Datasheet, Sunon Distributor
KDE1206PTV1.13.MS.A.GN Details Description
Related parts for KDE1206PTV1.13.MS.A.GN
CONN HEADER .100 SINGL R/A 36POS datasheet.pdf
IC POT DGTL 10K OHM 8-SOIC datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2A 8-EMSOP datasheet.pdf
IGBT 1000V 24A 100W TO220AB datasheet.pdf
CAP CER 20PF 6.3V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN HDR 36POS 1.27MM T/H datasheet.pdf
LENS CAP GREEN CYLINDRICAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 140W datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 26POS CABLE SKT datasheet.pdf
MICRO 9C P 72" YEL FLOAT NI datasheet.pdf