FFF KI03305000J0G
KI03305000J0G picture photo
Mfg. Part Number
KI03305000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
KI03305000J0G.pdf
Availability of KI03305000J0G
QUANTITY
KI03305000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KI03305000J0G
Internal Part NumberEIS-KI03305000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KI03305000J0G
Related LinksKI0330, KI03305000J0G Datasheet, FFF Distributor
KI03305000J0G Details Description
Related parts for KI03305000J0G
CONN DB15 CRIMP MALE YLW CHROME datasheet.pdf
RES SMD 6.04KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.6V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 154 OHM 1% 2W 4124 datasheet.pdf
CONN PLUG 100POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 50W TO204AD datasheet.pdf
CAP CER 68PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48QFN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT datasheet.pdf