ITT Cannon, LLC KJB0T25M35HN
KJB0T25M35HN picture photo
Mfg. Part Number
KJB0T25M35HN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
KJB 128C 128#22D PIN RECP
Datasheet Download
KJB0T25M35HN.pdf
Availability of KJB0T25M35HN
QUANTITY
KJB0T25M35HN Order Process
Ship out your order
Specifications of KJB0T25M35HN
Internal Part NumberEIS-KJB0T25M35HN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KJB0T25M35HN
Related LinksKJB0T2, KJB0T25M35HN Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
KJB0T25M35HN Details Description
Related parts for KJB0T25M35HN
IC REG LDO ADJ 1A SOT223 datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS RT ANG SMD TIN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 1000V 32A TO-264 datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
RES 51.1 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
SLEEVE BRAIDED PET 1/8 BK 200' datasheet.pdf
UNIVERSAL TRIM KIT 900MM X 1250M datasheet.pdf
Connector Socket 29 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf