ITT Cannon, LLC KJB7T19W32BN
KJB7T19W32BN picture photo
Mfg. Part Number
KJB7T19W32BN
Brief Description
CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT SKT
Datasheet Download
KJB7T19W32BN.pdf
Availability of KJB7T19W32BN
QUANTITY
KJB7T19W32BN Order Process
Ship out your order
Specifications of KJB7T19W32BN
Internal Part NumberEIS-KJB7T19W32BN
PackagingBulk
Connector TypeReceptacle for Female Contacts
Fastening TypeThreaded
OrientationN (Normal)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KJB7T19W32BN
Related LinksKJB7T1, KJB7T19W32BN Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
KJB7T19W32BN Details Description
Related parts for KJB7T19W32BN
IC LATCH TRANSP OCT 3ST 20SOP datasheet.pdf
VARISTOR 50.4V 1KA DISC 14MM datasheet.pdf
IC FLASH 16MBIT 50MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
RES 56.02K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.21K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT OR datasheet.pdf
DIODE ZENER 87V 5W T18 datasheet.pdf
IC RF TXRX FOR NARROWBAND 32QFN datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 300V 30AWG GRN datasheet.pdf
FIXED IND 33NH 90MA 6.5 OHM SMD datasheet.pdf