ITT Cannon, LLC KJB7T19W32SDL
KJB7T19W32SDL picture photo
Mfg. Part Number
KJB7T19W32SDL
Brief Description
CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT SKT
Datasheet Download
KJB7T19W32SDL.pdf
Availability of KJB7T19W32SDL
QUANTITY
KJB7T19W32SDL Order Process
Ship out your order
Specifications of KJB7T19W32SDL
Internal Part NumberEIS-KJB7T19W32SDL
PackagingBulk
Connector TypeReceptacle for Female Contacts
Fastening TypeThreaded
OrientationD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KJB7T19W32SDL
Related LinksKJB7T1, KJB7T19W32SDL Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
KJB7T19W32SDL Details Description
Related parts for KJB7T19W32SDL
RES SMD 2M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 datasheet.pdf
CAP ALUM 2UF 25V AXIAL datasheet.pdf
OSC VCXO 17.408MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 3.4A SOT23 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
IC CHARGER LI-ION USB/AC 10WSON datasheet.pdf
MICRO 15C P 48" RBW JACKP NI datasheet.pdf