FFF KK05615300J0G
KK05615300J0G picture photo
Mfg. Part Number
KK05615300J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
1016 TB PLU PLU WF/NUT
Datasheet Download
KK05615300J0G.pdf
Availability of KK05615300J0G
QUANTITY
KK05615300J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KK05615300J0G
Internal Part NumberEIS-KK05615300J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KK05615300J0G
Related LinksKK0561, KK05615300J0G Datasheet, FFF Distributor
KK05615300J0G Details Description
Related parts for KK05615300J0G
IC MCU 8BIT 4KB OTP 40DIP datasheet.pdf
SWITCH UNIT KNOB 3POS ALT BLACK datasheet.pdf
RES SMD 243 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN SOCKET BRD/BRD .4MM 64POS datasheet.pdf
LED RED/YLW CLEAR 4PLCC SMD datasheet.pdf
LED CBI 3MM 4X1 BLUE NON-DIFF datasheet.pdf
CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.81MM datasheet.pdf
CAP CER 560PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 30.9 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
SW SELECTOR DPST-NO/NC 10A 120V datasheet.pdf