FFF KK11615100J0G
KK11615100J0G picture photo
Mfg. Part Number
KK11615100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
1016 TB PLU PLU WF/SCREW
Datasheet Download
KK11615100J0G.pdf
Availability of KK11615100J0G
QUANTITY
KK11615100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KK11615100J0G
Internal Part NumberEIS-KK11615100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KK11615100J0G
Related LinksKK1161, KK11615100J0G Datasheet, FFF Distributor
KK11615100J0G Details Description
Related parts for KK11615100J0G
IC FPGA 129 I/O 160PQFP datasheet.pdf
HEAT SHRINK PVC .5" X 100' datasheet.pdf
RES SMD 158 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 150W datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
CAP ARRAY 180PF 16V NP0 0612 datasheet.pdf
CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.3MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
CAP ARRAY 220PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
SMARTMESH IP MOTE 2.4GHZ 72QFN datasheet.pdf
RES SMD 48.7K OHM 0.5% 1/4W 0603 datasheet.pdf