FFF KL06615200J0G
KL06615200J0G picture photo
Mfg. Part Number
KL06615200J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
1016 TB SOC RA PCB/UP
Datasheet Download
KL06615200J0G.pdf
Availability of KL06615200J0G
QUANTITY
KL06615200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KL06615200J0G
Internal Part NumberEIS-KL06615200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KL06615200J0G
Related LinksKL0661, KL06615200J0G Datasheet, FFF Distributor
KL06615200J0G Details Description
Related parts for KL06615200J0G
SWITCH ROTARY DIP BCD R/A W/KNOB datasheet.pdf
IC COMP DUAL 400MV REF TSOT23-6 datasheet.pdf
RES 0.2 OHM 3W 5% RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 1.5KV X7R 1808 datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 1.8V 48-LFCSP datasheet.pdf
SENSOR CURRENT 200/220/240VAC datasheet.pdf
FIXED IND 3.2UH 6.5A 11.9 MOHM datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 20V 10% 2917 datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 920MA 200 MOHM datasheet.pdf