FFF KR13010100J0G
KR13010100J0G picture photo
Mfg. Part Number
KR13010100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB PLU PLU W/HOOK
Datasheet Download
KR13010100J0G.pdf
Availability of KR13010100J0G
QUANTITY
KR13010100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KR13010100J0G
Internal Part NumberEIS-KR13010100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,070
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KR13010100J0G
Related LinksKR1301, KR13010100J0G Datasheet, FFF Distributor
KR13010100J0G Details Description
Related parts for KR13010100J0G
SIDAC UNIDIR 75V 150A DO-214AA datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 68 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable datasheet.pdf
IC SWITCH BUS FET QUAD 14SO datasheet.pdf
TVS DIODE 94VWM 152VC 1.5KE datasheet.pdf
LED PNL IND 8MM RED 6V SNAP-FIT datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 35.2K OHM 1206 datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CUT&POLISH UNITIZED DISC 5A FIN datasheet.pdf
RES 350 OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 13PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf