Susumu KRL6432T4-M-R001-G-T1
KRL6432T4-M-R001-G-T1 picture photo
Mfg. Part Number
KRL6432T4-M-R001-G-T1
Brief Description
RES SMD 0.001 OHM 2W 2512 WIDE
Datasheet Download
KRL6432T4-M-R001-G-T1.pdf
Availability of KRL6432T4-M-R001-G-T1
QUANTITY
KRL6432T4-M-R001-G-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of KRL6432T4-M-R001-G-T1
Internal Part NumberEIS-KRL6432T4-M-R001-G-T1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesKRL
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)0.001
Tolerance±2%
Power (Watts)2W
CompositionMetal Foil
FeaturesAutomotive AEC-Q200, Current Sense
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / CaseWide 2512 (6432 Metric), 1225
Supplier Device Package2512
Size / Dimension0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Height0.028" (0.70mm)
Number of Terminations4
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KRL6432T4-M-R001-G-T1
Related LinksKRL6432T4-, KRL6432T4-M-R001-G-T1 Datasheet, Susumu Distributor
KRL6432T4-M-R001-G-T1 Details Description
Related parts for KRL6432T4-M-R001-G-T1
RES SMD 39.2K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC QUAD NAND R/S LATCH 16TSSOP datasheet.pdf
IC BUS BUFF TRI-ST QD 14SOIC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS WALL MT PIN datasheet.pdf
RES SMD 3.65K OHM 1% 1/2W 2010 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
RES 6.98 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf