FFF KT16015200J0G
KT16015200J0G picture photo
Mfg. Part Number
KT16015200J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB PLU PLU WF/NUT
Datasheet Download
KT16015200J0G.pdf
Availability of KT16015200J0G
QUANTITY
KT16015200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KT16015200J0G
Internal Part NumberEIS-KT16015200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,007
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KT16015200J0G
Related LinksKT1601, KT16015200J0G Datasheet, FFF Distributor
KT16015200J0G Details Description
Related parts for KT16015200J0G
DIODE VARACTOR 25V 15PF SC70-3 datasheet.pdf
SPEAKER 8 OHMS 4W 40X40MM datasheet.pdf
OSC XO 26.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
MOSFET P-CH 200V 3.8A 1212-8 datasheet.pdf
RES SMD 1.5M OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
CIR BRKR 100A 240VAC 80VDC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES 66.7 OHM 1W 0.25% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1.5MH 110MA 26.5 OHM datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM R-TAB datasheet.pdf
DIODE GP 600V 300A 3TOWER datasheet.pdf