FFF KX10C15000J0G
KX10C15000J0G picture photo
Mfg. Part Number
KX10C15000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
1500 TB SOC WF&SHIELD RA
Datasheet Download
KX10C15000J0G.pdf
Availability of KX10C15000J0G
QUANTITY
KX10C15000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of KX10C15000J0G
Internal Part NumberEIS-KX10C15000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)KX10C15000J0G
Related LinksKX10C1, KX10C15000J0G Datasheet, FFF Distributor
KX10C15000J0G Details Description
Related parts for KX10C15000J0G
IC OPAMP ISOLATION 100KHZ 8DIPGW datasheet.pdf
RES SMD 324K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 10.16MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
RES 2.4K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 2400UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
MCPC/ISA, 10/100-MM1300-SC datasheet.pdf
GROMMET EDGE SOLID NAT 1=100' datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 43POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf