t-Global Technology L37-3-150-150-1.0-0
L37-3-150-150-1.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3-150-150-1.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 150X150X1MM
Datasheet Download
L37-3-150-150-1.0-0.pdf
Availability of L37-3-150-150-1.0-0
QUANTITY
L37-3-150-150-1.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3-150-150-1.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3-150-150-1.0-0
ShapeSquare
Outline150.00mm x 150.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.7 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3-150-150-1.0-0
Related LinksL37-3-150, L37-3-150-150-1.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3-150-150-1.0-0 Details Description
Related parts for L37-3-150-150-1.0-0
CONN RECEPT 3 POS CST-100 datasheet.pdf
CONN GBIC RECEPT 20POS RT/ANG datasheet.pdf
SENSOR 750PSIS 7/16 UNF 4-20 MA datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
HARDWARE CONTACT TUBE 15-37 POS datasheet.pdf
CAP CER 150PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 18POS PIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 12POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 11.8K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 100M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf