t-Global Technology L37-3-150-150-5.0-0
L37-3-150-150-5.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3-150-150-5.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 150X150X5MM
Datasheet Download
L37-3-150-150-5.0-0.pdf
Availability of L37-3-150-150-5.0-0
QUANTITY
L37-3-150-150-5.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3-150-150-5.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3-150-150-5.0-0
ShapeSquare
Outline150.00mm x 150.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.7 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3-150-150-5.0-0
Related LinksL37-3-150, L37-3-150-150-5.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3-150-150-5.0-0 Details Description
Related parts for L37-3-150-150-5.0-0
OSC XO 3.072MHZ CMOS TTL PC PIN datasheet.pdf
VARISTOR 459V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf
VARISTOR 495V 40KA DISC 40MM datasheet.pdf
BEZEL SWITCH GREY datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM datasheet.pdf
RES 169K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 0.15UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 15 Position 0.016" (0.40mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 15D SLVR datasheet.pdf
26500 43C 23#20 20#16 S RECP A datasheet.pdf
5 V CATV Line Driver Fine Step Output Power Control IC datasheet.pdf