t-Global Technology L37-3-320-320-1.0-1A
L37-3-320-320-1.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
L37-3-320-320-1.0-1A
Brief Description
L37-3 SHEET 320X320X1MM W/ADH
Datasheet Download
L37-3-320-320-1.0-1A.pdf
Availability of L37-3-320-320-1.0-1A
QUANTITY
L37-3-320-320-1.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3-320-320-1.0-1A
Internal Part NumberEIS-L37-3-320-320-1.0-1A
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.7 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3-320-320-1.0-1A
Related LinksL37-3-320-, L37-3-320-320-1.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3-320-320-1.0-1A Details Description
Related parts for L37-3-320-320-1.0-1A
TERM PC VERT MNT METRIC SCREW datasheet.pdf
IC REG LDO 2.9V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
BARBED FASTENER 0.321" NYLON BLK datasheet.pdf
TOOL APPLICATOR DF3 ACCESSORY datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE datasheet.pdf
OSC TCXO 20.000MHZ CLPD SNWV SMD datasheet.pdf
CRYSTAL 24.00 MHZ 18.0PF SMD datasheet.pdf