t-Global Technology L37-3-320-320-5.0-1A
L37-3-320-320-5.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
L37-3-320-320-5.0-1A
Brief Description
L37-3 SHEET 320X320X5MM W/ADH
Datasheet Download
L37-3-320-320-5.0-1A.pdf
Availability of L37-3-320-320-5.0-1A
QUANTITY
L37-3-320-320-5.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3-320-320-5.0-1A
Internal Part NumberEIS-L37-3-320-320-5.0-1A
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.7 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3-320-320-5.0-1A
Related LinksL37-3-320-, L37-3-320-320-5.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3-320-320-5.0-1A Details Description
Related parts for L37-3-320-320-5.0-1A
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
PGS GRAPHITE SHEET 180X230MM datasheet.pdf
RES SMD 887 OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC FIFO 64X36X2 20NS 120QFP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS 45DEG 5MM datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 150MA 12 OHM SMD datasheet.pdf