t-Global Technology L37-3F-100-100-0.3-0
L37-3F-100-100-0.3-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3F-100-100-0.3-0
Brief Description
L37-3 SHEET 100X100X0.3MM
Datasheet Download
L37-3F-100-100-0.3-0.pdf
Availability of L37-3F-100-100-0.3-0
QUANTITY
L37-3F-100-100-0.3-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3F-100-100-0.3-0
Internal Part NumberEIS-L37-3F-100-100-0.3-0
ShapeSquare
Outline100.00mm x 100.00mm
Thickness0.012" (0.305mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.4 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3F-100-100-0.3-0
Related LinksL37-3F-100, L37-3F-100-100-0.3-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3F-100-100-0.3-0 Details Description
Related parts for L37-3F-100-100-0.3-0
CONN CHAMP SCREWLOCK BRD MT datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
TXRX IRDA 115.2KBIT 2.5MM 8-SMD datasheet.pdf
IC EEPROM 16KBIT 100KHZ 8TDFN datasheet.pdf
KRIMPING DIE ATP-AA-575-E2 datasheet.pdf
IC FPGA 195 I/O 256BGA datasheet.pdf
CAP TANT 1.0UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
CABLE 19COND 22AWG SLATE 500' datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
9POS M LC FILT.TY1 R/A .318 datasheet.pdf