t-Global Technology L37-3F-320-320-0.25-1A
L37-3F-320-320-0.25-1A picture photo
Mfg. Part Number
L37-3F-320-320-0.25-1A
Brief Description
L37-3 SHEET 320X320X0.25MM W/ADH
Datasheet Download
L37-3F-320-320-0.25-1A.pdf
Availability of L37-3F-320-320-0.25-1A
QUANTITY
L37-3F-320-320-0.25-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3F-320-320-0.25-1A
Internal Part NumberEIS-L37-3F-320-320-0.25-1A
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.010" (0.254mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.4 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3F-320-320-0.25-1A
Related LinksL37-3F-320-, L37-3F-320-320-0.25-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3F-320-320-0.25-1A Details Description
Related parts for L37-3F-320-320-0.25-1A
EMITTER IR 880NM 100MA SMD datasheet.pdf
CONN MOD COUPLER 8P8C TO 8P8C datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 50V X7R 1210 datasheet.pdf
RES 390 OHM 7W 5% RADIAL datasheet.pdf
BUZZ VAC 2KHZ CONTIN datasheet.pdf
IC FPGA 115 I/O 208QFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
RES 35.7K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS STR .100" GOLD datasheet.pdf
IC DESERIALIZER GMSL QFN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf