t-Global Technology L37-3F-640-320-0.45-1A
L37-3F-640-320-0.45-1A picture photo
Mfg. Part Number
L37-3F-640-320-0.45-1A
Brief Description
L37-3 SHEET 640X320X0.45MM W/ADH
Datasheet Download
L37-3F-640-320-0.45-1A.pdf
Availability of L37-3F-640-320-0.45-1A
QUANTITY
L37-3F-640-320-0.45-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3F-640-320-0.45-1A
Internal Part NumberEIS-L37-3F-640-320-0.45-1A
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.018" (0.450mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.4 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3F-640-320-0.45-1A
Related LinksL37-3F-640-, L37-3F-640-320-0.45-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3F-640-320-0.45-1A Details Description
Related parts for L37-3F-640-320-0.45-1A
JUMPER-H1503TR/A3048V/H1503TR10" datasheet.pdf
RES 150 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONV DC-DC DUAL 2.5/1.8V 30A VRT datasheet.pdf
RES 365 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Controller Analog, PWM Dimming Lighting 16-TSSOP-EP datasheet.pdf
CONN SOCKET .100" 6POS datasheet.pdf