t-Global Technology L37-3L-100-100-10.0-0
L37-3L-100-100-10.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-100-100-10.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 100X100X10MM
Datasheet Download
L37-3L-100-100-10.0-0.pdf
Availability of L37-3L-100-100-10.0-0
QUANTITY
L37-3L-100-100-10.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-100-100-10.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3L-100-100-10.0-0
ShapeSquare
Outline100.00mm x 100.00mm
Thickness0.394" (10.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-100-100-10.0-0
Related LinksL37-3L-100, L37-3L-100-100-10.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-100-100-10.0-0 Details Description
Related parts for L37-3L-100-100-10.0-0
IC UP-COUNTER BCD DUAL 16-DIP datasheet.pdf
RES SMD 768 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20SSOP datasheet.pdf
SWITCH STANDOFF J10 1/8 NYLN datasheet.pdf
POWER CABLE W/BRAKE 50M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBE 1/8 BK 1000X1/2 datasheet.pdf
HEATSINK STAR LED 45MM BLK/SLV datasheet.pdf