t-Global Technology L37-3L-100-100-2.0-0
L37-3L-100-100-2.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-100-100-2.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 100X100X2MM
Datasheet Download
L37-3L-100-100-2.0-0.pdf
Availability of L37-3L-100-100-2.0-0
QUANTITY
L37-3L-100-100-2.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-100-100-2.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3L-100-100-2.0-0
ShapeSquare
Outline100.00mm x 100.00mm
Thickness0.079" (2.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-100-100-2.0-0
Related LinksL37-3L-100, L37-3L-100-100-2.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-100-100-2.0-0 Details Description
Related parts for L37-3L-100-100-2.0-0
RES SMD 5.36K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 12K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 825 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RELAY SSR DUAL 25A ZERO PNL MNT datasheet.pdf
CONN HEADER BACKPLAN 200POS GOLD datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP CER 1.5UF 16V JB 0402 datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
RES 910 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf