t-Global Technology L37-3L-100-100-3.0-0
L37-3L-100-100-3.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-100-100-3.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 100X100X3MM
Datasheet Download
L37-3L-100-100-3.0-0.pdf
Availability of L37-3L-100-100-3.0-0
QUANTITY
L37-3L-100-100-3.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-100-100-3.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3L-100-100-3.0-0
ShapeSquare
Outline100.00mm x 100.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-100-100-3.0-0
Related LinksL37-3L-100, L37-3L-100-100-3.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-100-100-3.0-0 Details Description
Related parts for L37-3L-100-100-3.0-0
IDC CABLE - MSC34K/MC34G/MPL34K datasheet.pdf
IC REDRIVER I2C HOTSWAP 8MSOP datasheet.pdf
IC POWER MONITOR 35NS 16-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 180PS R/A .050 DIP datasheet.pdf
LOW PASS FILTER 897MHZ 0805 SMD datasheet.pdf
IC DGTL PWR CTRLR 80TQFP datasheet.pdf
ANT 2.4GHZ 0DBI MINI DIPOLE datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
RES CHAS MNT 25K OHM 1% 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 4100UF 450V SCREW datasheet.pdf