t-Global Technology L37-3L-150-150-1.0-0
L37-3L-150-150-1.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-150-150-1.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 150X150X1MM
Datasheet Download
L37-3L-150-150-1.0-0.pdf
Availability of L37-3L-150-150-1.0-0
QUANTITY
L37-3L-150-150-1.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-150-150-1.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3L-150-150-1.0-0
L37-3L Low-Bleeding Gap Fillers for Optical Devices
ShapeSquare
Outline150.00mm x 150.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-150-150-1.0-0
Related LinksL37-3L-150, L37-3L-150-150-1.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-150-150-1.0-0 Details Description
Related parts for L37-3L-150-150-1.0-0
CONN EDGECARD 48POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
POLYSWITCH PTC RESET .39A HOLD datasheet.pdf
IC DAC 10BIT DUAL 3V SER 16-QSOP datasheet.pdf
OSC XO 16.393MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL STR 5POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 63.4 OHM 1% 10W datasheet.pdf
FIXED IND 800NH 10.2A 5.9 MOHM datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V datasheet.pdf