t-Global Technology L37-3L-320-320-1.0-0
L37-3L-320-320-1.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-320-320-1.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 320X320X1MM
Datasheet Download
L37-3L-320-320-1.0-0.pdf
Availability of L37-3L-320-320-1.0-0
QUANTITY
L37-3L-320-320-1.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-320-320-1.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3L-320-320-1.0-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-320-320-1.0-0
Related LinksL37-3L-320, L37-3L-320-320-1.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-320-320-1.0-0 Details Description
Related parts for L37-3L-320-320-1.0-0
CAP FILM 0.018UF 5% 63VDC RAD datasheet.pdf
IC ADC 10BIT 250KSPS 24-QSOP datasheet.pdf
FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC DO204AC datasheet.pdf
MARKER CARDS 1-250 datasheet.pdf
TOOL CRIMP .105/.128/.151 HEX datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
RES SMD 7.32K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf