t-Global Technology L37-3L-320-320-10.0-1A
L37-3L-320-320-10.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-320-320-10.0-1A
Brief Description
L37-3 SHEET 320X320X10MM W/ADH
Datasheet Download
L37-3L-320-320-10.0-1A.pdf
Availability of L37-3L-320-320-10.0-1A
QUANTITY
L37-3L-320-320-10.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-320-320-10.0-1A
Internal Part NumberEIS-L37-3L-320-320-10.0-1A
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.394" (10.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-320-320-10.0-1A
Related LinksL37-3L-320-, L37-3L-320-320-10.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-320-320-10.0-1A Details Description
Related parts for L37-3L-320-320-10.0-1A
IC CONFIG MULTI-FUNC GATE 6TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110PS DIP .050 SLD datasheet.pdf
SENS PROX M30 15MM NPN-NO SHIELD datasheet.pdf
CONN HEADR VERT 30POS KEY-X GOLD datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 1VA THRU HOLE datasheet.pdf
RES 2.20K OHM 4W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 16.9K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 6.2K OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.3M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
BOX PLSTC GRAY 4.76"L X 15.75"W datasheet.pdf
PATCH CORD CAT5E BLACK datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE SKT datasheet.pdf