t-Global Technology L37-3L-320-320-5.0-0
L37-3L-320-320-5.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-320-320-5.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 320X320X5MM
Datasheet Download
L37-3L-320-320-5.0-0.pdf
Availability of L37-3L-320-320-5.0-0
QUANTITY
L37-3L-320-320-5.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-320-320-5.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3L-320-320-5.0-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-320-320-5.0-0
Related LinksL37-3L-320, L37-3L-320-320-5.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-320-320-5.0-0 Details Description
Related parts for L37-3L-320-320-5.0-0
CONN HEADER .100 SNGL STR 31POS datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 1A 250VAC/VDC RAD datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 3A TO220FP datasheet.pdf
RES SMD 7.87 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 620 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SW LEVER SPDT 100MA GOLD QC 125V datasheet.pdf
CAP CER 220PF 10V X7R 0201 datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
LED CBI 3MM HI EFF RED RED DIFF datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 5POS SKT datasheet.pdf