t-Global Technology L37-3L-640-320-10.0-0
L37-3L-640-320-10.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-640-320-10.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 640X320X10MM
Datasheet Download
L37-3L-640-320-10.0-0.pdf
Availability of L37-3L-640-320-10.0-0
QUANTITY
L37-3L-640-320-10.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-640-320-10.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3L-640-320-10.0-0
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.394" (10.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-640-320-10.0-0
Related LinksL37-3L-640, L37-3L-640-320-10.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-640-320-10.0-0 Details Description
Related parts for L37-3L-640-320-10.0-0
FIXED IND 15UH 5MA 800 MOHM SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMA datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.091" NYLON 3.81MM datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .152M 32POS datasheet.pdf
RES 4.99 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 12POS PIN datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 2PIN SLD CUP datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD datasheet.pdf