t-Global Technology L37-3L-640-320-2.0-1A
L37-3L-640-320-2.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
L37-3L-640-320-2.0-1A
Brief Description
L37-3 SHEET 640X320X2MM W/ADH
Datasheet Download
L37-3L-640-320-2.0-1A.pdf
Availability of L37-3L-640-320-2.0-1A
QUANTITY
L37-3L-640-320-2.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3L-640-320-2.0-1A
Internal Part NumberEIS-L37-3L-640-320-2.0-1A
L37-3L Low-Bleeding Gap Fillers for Optical Devices
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.079" (2.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3L-640-320-2.0-1A
Related LinksL37-3L-640, L37-3L-640-320-2.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3L-640-320-2.0-1A Details Description
Related parts for L37-3L-640-320-2.0-1A
MOSFET P-CH 100V 6.8A TO-220AB datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-SOIC datasheet.pdf
RES 4.87 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
BOX S STEEL NATURAL 24"L X 24"W datasheet.pdf
IC REG BCK 2.7V 0.5A SYNC 6WLCSP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
RES 169 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf