t-Global Technology L37-3S-150-150-2.0-0
L37-3S-150-150-2.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3S-150-150-2.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 150X150X2MM
Datasheet Download
L37-3S-150-150-2.0-0.pdf
Availability of L37-3S-150-150-2.0-0
QUANTITY
L37-3S-150-150-2.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3S-150-150-2.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3S-150-150-2.0-0
Featured ProductL37-3S Ultra-Soft Gap Filler
ShapeSquare
Outline150.00mm x 150.00mm
Thickness0.079" (2.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.9 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3S-150-150-2.0-0
Related LinksL37-3S-150, L37-3S-150-150-2.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3S-150-150-2.0-0 Details Description
Related parts for L37-3S-150-150-2.0-0
CONN HEADR BRKWAY .100 56POS R/A datasheet.pdf
CAP CER 62PF 1KV NP0 1206 datasheet.pdf
IC OP AMP P-P COMP MCPWR 8VSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W datasheet.pdf
KK 100 HDR ASSY RA BKWY 9POS datasheet.pdf
RES 3.94M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RES 50 OHM 0.6W 0.5% RADIAL datasheet.pdf