t-Global Technology L37-3S-320-320-2.0-0
L37-3S-320-320-2.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3S-320-320-2.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 320X320X2MM
Datasheet Download
L37-3S-320-320-2.0-0.pdf
Availability of L37-3S-320-320-2.0-0
QUANTITY
L37-3S-320-320-2.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3S-320-320-2.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3S-320-320-2.0-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.079" (2.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.9 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3S-320-320-2.0-0
Related LinksL37-3S-320, L37-3S-320-320-2.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3S-320-320-2.0-0 Details Description
Related parts for L37-3S-320-320-2.0-0
SURGE SUPP 66V BIDIR 8-DIP datasheet.pdf
DEV KIT FOR C8051F310/F311 datasheet.pdf
CONN HDR XA 6POS 2.5MM TIN SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
SENSOR 100PSI M12-1.5 6G 4-20MA datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 12VIN 05VOUT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 4POS PIN datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBE 2" BLU 125' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf