t-Global Technology L37-3S-320-320-3.0-0
L37-3S-320-320-3.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3S-320-320-3.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 320X320X3MM
Datasheet Download
L37-3S-320-320-3.0-0.pdf
Availability of L37-3S-320-320-3.0-0
QUANTITY
L37-3S-320-320-3.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3S-320-320-3.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3S-320-320-3.0-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.9 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3S-320-320-3.0-0
Related LinksL37-3S-320, L37-3S-320-320-3.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3S-320-320-3.0-0 Details Description
Related parts for L37-3S-320-320-3.0-0
CONN HEADER 2POS R/A W/O PEGS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC COMPARATOR R-R 14-TSSOP datasheet.pdf
IC AMP VIDEO W/FILTER 16-TQFN datasheet.pdf
RES MO 2W 180 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 8K OHM 10W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM T766 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
RES SMD 7.5 OHM 1% 25W DPAK datasheet.pdf
OSC MEMS 22.5792MHZ CMOS SMD datasheet.pdf