t-Global Technology L37-3S-640-320-3.0-0
L37-3S-640-320-3.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-3S-640-320-3.0-0
Brief Description
L37-3 SHEET 640X320X3MM
Datasheet Download
L37-3S-640-320-3.0-0.pdf
Availability of L37-3S-640-320-3.0-0
QUANTITY
L37-3S-640-320-3.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-3S-640-320-3.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-3S-640-320-3.0-0
Featured ProductL37-3S Ultra-Soft Gap Filler
SeriesL37-3S
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.9 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-3S-640-320-3.0-0
Related LinksL37-3S-640, L37-3S-640-320-3.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-3S-640-320-3.0-0 Details Description
Related parts for L37-3S-640-320-3.0-0
IC OPAMP GP 220KHZ RRO 8DFN datasheet.pdf
CARDEDGE 50POS DL .156 BLK LOPRO datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 10POS 5.08MM R/A datasheet.pdf
RES SMD 107K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
RES 28.7 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 7.9578K OHM 1/4W 2512 datasheet.pdf
CAP ALUM 19000UF 20% 7.5V FLTPCK datasheet.pdf
IC SRAM 256K 32X8 28TSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS INLINE PIN datasheet.pdf
55PC CABLE datasheet.pdf
CABLE STRANDED datasheet.pdf
CONN 36POS 0.8MM SMT datasheet.pdf