t-Global Technology L37-5-150-150-0.5-0
L37-5-150-150-0.5-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-5-150-150-0.5-0
Brief Description
L37-5 SHEET 150X150X0.5MM
Datasheet Download
L37-5-150-150-0.5-0.pdf
Availability of L37-5-150-150-0.5-0
QUANTITY
L37-5-150-150-0.5-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-5-150-150-0.5-0
Internal Part NumberEIS-L37-5-150-150-0.5-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsDie-Cut Tolerence Guide
Product Training ModulesL37-3 Product Range
Thermal Interface Product Selection
ShapeSquare
Outline150.00mm x 150.00mm
Thickness0.019" (0.500mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-5-150-150-0.5-0
Related LinksL37-5-150, L37-5-150-150-0.5-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-5-150-150-0.5-0 Details Description
Related parts for L37-5-150-150-0.5-0
IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8SSOPB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
SV 7.62/08/90SF 3.5SN BK datasheet.pdf
0625 PIN-LINE HDR SCRW MACH CONT datasheet.pdf
PATHWAY 24 WX10' L ELECTRO datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
MODULE THYRISTOR 95A ADD-A-PAK datasheet.pdf