t-Global Technology L37-5-150-150-2.0-0
L37-5-150-150-2.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-5-150-150-2.0-0
Brief Description
L37-5 SHEET 150X150X2MM
Datasheet Download
L37-5-150-150-2.0-0.pdf
Availability of L37-5-150-150-2.0-0
QUANTITY
L37-5-150-150-2.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-5-150-150-2.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-5-150-150-2.0-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsDie-Cut Tolerence Guide
Product Training ModulesL37-3 Product Range
Thermal Interface Product Selection
ShapeSquare
Outline150.00mm x 150.00mm
Thickness0.079" (2.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-5-150-150-2.0-0
Related LinksL37-5-150, L37-5-150-150-2.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-5-150-150-2.0-0 Details Description
Related parts for L37-5-150-150-2.0-0
IDC CABLE- AKR30G/ AE34M / AKR30 datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR ISL6263A 1 32QFN datasheet.pdf
RES 237K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 100K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONTROL LOGIC 16 IN 16 OUT 24V datasheet.pdf
IC FPGA 654 I/O 1517HBGA datasheet.pdf
CAP CER 9.1PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
FLEXLITE CABLE STRANDED datasheet.pdf
CAP FILM 10NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN datasheet.pdf
2.5 V to 5.0 V Micropower, Precision Series Mode Voltage References IC datasheet.pdf