t-Global Technology L37-5-300-300-5.0-0
L37-5-300-300-5.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-5-300-300-5.0-0
Brief Description
L37-5 SHEET 300X300X5MM
Datasheet Download
L37-5-300-300-5.0-0.pdf
Availability of L37-5-300-300-5.0-0
QUANTITY
L37-5-300-300-5.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-5-300-300-5.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-5-300-300-5.0-0
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ShapeSquare
Outline300.00mm x 300.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-5-300-300-5.0-0
Related LinksL37-5-300, L37-5-300-300-5.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-5-300-300-5.0-0 Details Description
Related parts for L37-5-300-300-5.0-0
MOSFET N-CH 600V 40A SOT-227B datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 40A TO252-3 datasheet.pdf
IC DAC 12BIT QUAD CUR OUT 20QFN datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 24"L X 24"W datasheet.pdf
LED RGB CLEAR 2SMD R/A datasheet.pdf
ACCY E-STOP SHROUD EMO WHT datasheet.pdf
WASHER SHOULDER M8 NYLON datasheet.pdf
500 TB SPRING PLUG F/NUT datasheet.pdf
IC SENSOR INTERFACE PROGR 4DMP datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CONN DSUB 37POS datasheet.pdf
150UF 25V 9.5X32 105C AXI datasheet.pdf