t-Global Technology L37-5-320-320-0.5-0
L37-5-320-320-0.5-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-5-320-320-0.5-0
Brief Description
L37-5 SHEET 320X320X0.5MM
Datasheet Download
L37-5-320-320-0.5-0.pdf
Availability of L37-5-320-320-0.5-0
QUANTITY
L37-5-320-320-0.5-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-5-320-320-0.5-0
Internal Part NumberEIS-L37-5-320-320-0.5-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsDie-Cut Tolerence Guide
Product Training ModulesL37-3 Product Range
Thermal Interface Product Selection
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.019" (0.500mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-5-320-320-0.5-0
Related LinksL37-5-320, L37-5-320-320-0.5-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-5-320-320-0.5-0 Details Description
Related parts for L37-5-320-320-0.5-0
FUSE BLOK CARTRIDGE 500V 15A PCB datasheet.pdf
IC MCU ARM7 128KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 5VIN 12VOUT DIP24 datasheet.pdf
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES SMD 127 OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
RES 58.3K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM XCUT datasheet.pdf
OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf