t-Global Technology L37-5-320-320-10.0-0
L37-5-320-320-10.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-5-320-320-10.0-0
Brief Description
L37-5 SHEET 320X320X10MM
Datasheet Download
L37-5-320-320-10.0-0.pdf
Availability of L37-5-320-320-10.0-0
QUANTITY
L37-5-320-320-10.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-5-320-320-10.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-5-320-320-10.0-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsDie-Cut Tolerence Guide
Product Training ModulesL37-3 Product Range
Thermal Interface Product Selection
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.394" (10.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-5-320-320-10.0-0
Related LinksL37-5-320-, L37-5-320-320-10.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-5-320-320-10.0-0 Details Description
Related parts for L37-5-320-320-10.0-0
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
IC LINE DRVR/RCVR RS232 28-SOIC datasheet.pdf
IC PB ON/OFF CONTROLLER TSOT23-8 datasheet.pdf
RES 120 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123 datasheet.pdf
RES 1.82K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
LOCATOR ASSEMBLY datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
Connector Receptacle 30 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf