t-Global Technology L37-5-320-320-5.0-1A
L37-5-320-320-5.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
L37-5-320-320-5.0-1A
Brief Description
L37-5 SHEET 320X320X5MM W/ADH
Datasheet Download
L37-5-320-320-5.0-1A.pdf
Availability of L37-5-320-320-5.0-1A
QUANTITY
L37-5-320-320-5.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-5-320-320-5.0-1A
Internal Part NumberEIS-L37-5-320-320-5.0-1A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsDie-Cut Tolerence Guide
Product Training ModulesL37-3 Product Range
Thermal Interface Product Selection
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-5-320-320-5.0-1A
Related LinksL37-5-320-, L37-5-320-320-5.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-5-320-320-5.0-1A Details Description
Related parts for L37-5-320-320-5.0-1A
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.5A 8MSOP datasheet.pdf
RES SMD 62K OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
KIT EVAL FOR LMH6518SQ datasheet.pdf
TERM STRIP MARKER HOLDER datasheet.pdf
RES SMD 1.82K OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 39POS SKT datasheet.pdf
CABLE USB B MALE-OPEN END 2M BLK datasheet.pdf
CRYSTAL 48.000 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf