t-Global Technology L37-5S-320-320-1.0-0
L37-5S-320-320-1.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
L37-5S-320-320-1.0-0
Brief Description
L37-5 SHEET 320X320X1MM
Datasheet Download
L37-5S-320-320-1.0-0.pdf
Availability of L37-5S-320-320-1.0-0
QUANTITY
L37-5S-320-320-1.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of L37-5S-320-320-1.0-0
Internal Part NumberEIS-L37-5S-320-320-1.0-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsDie-Cut Tolerence Guide
Product Training ModulesL37-3 Product Range
Thermal Interface Product Selection
UsageSheet
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.6 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L37-5S-320-320-1.0-0
Related LinksL37-5S-320, L37-5S-320-320-1.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
L37-5S-320-320-1.0-0 Details Description
Related parts for L37-5S-320-320-1.0-0
RES SMD 237 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf