Amphenol Commercial Products L777RRAH15PVFM
L777RRAH15PVFM picture photo
Mfg. Part Number
L777RRAH15PVFM
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
Brief Description
DSUB 15PIN HSG CRIMP
Datasheet Download
L777RRAH15PVFM.pdf
Availability of L777RRAH15PVFM
QUANTITY
L777RRAH15PVFM Order Process
Ship out your order
Specifications of L777RRAH15PVFM
Internal Part NumberEIS-L777RRAH15PVFM
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L777RRAH15PVFM
Related LinksL777RRA, L777RRAH15PVFM Datasheet, Amphenol Commercial Products Distributor
L777RRAH15PVFM Details Description
Related parts for L777RRAH15PVFM
IC FPGA 296 I/O 484FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 30AWG WHITE 100' datasheet.pdf
IC FRAM 256KBIT 70NS 32TSOP datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 35V 10% RADIAL datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
Connector Receptacle 18 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X25MM XCUT datasheet.pdf
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO-215AB datasheet.pdf
POWER ENTRY datasheet.pdf
CAP POLY 820UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf