Cynergy3 LC10FBS-PUR
LC10FBS-PUR picture photo
Mfg. Part Number
LC10FBS-PUR
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
M12-M12 4P STR PUR CBL SHTH 10M
Datasheet Download
LC10FBS-PUR.pdf
Availability of LC10FBS-PUR
QUANTITY
LC10FBS-PUR Order Process
Ship out your order
Specifications of LC10FBS-PUR
Internal Part NumberEIS-LC10FBS-PUR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeCable - Connector
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LC10FBS-PUR
Related LinksLC10F, LC10FBS-PUR Datasheet, Cynergy3 Distributor
LC10FBS-PUR Details Description
Related parts for LC10FBS-PUR
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 120POS STR PCB PRSFT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST 6A 125V datasheet.pdf
TVS DIODE 7.5VWM 14.3VC SMB datasheet.pdf
IC COMPARATOR CMOS 50UA SC-88A datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
IC TRANS RF HF/VHF/UHF M174 datasheet.pdf
RES 31.6 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 560PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 330PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf