Murata Electronics North America LDB15C500A2400F-001/TA15
LDB15C500A2400F-001/TA15 picture photo
Mfg. Part Number
LDB15C500A2400F-001/TA15
Datasheet Download
LDB15C500A2400F-001/TA15.pdf
Availability of LDB15C500A2400F-001/TA15
QUANTITY
LDB15C500A2400F-001/TA15 Order Process
Ship out your order
Specifications of LDB15C500A2400F-001/TA15
Internal Part NumberEIS-LDB15C500A2400F-001/TA15
Delivery TimeIn stock, ship LDB15C500A2400F-001/TA15 today.
SeriesLDB15C500A2400
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LDB15C500A2400F-001/TA15
MURATA Product CategoryMURATA Components
LDB15C500A2400F-001/TA15 Details Description
Related parts for LDB15C500A2400F-001/TA15
MOSFET N-CH 150V 6.2A DIRECTFET datasheet.pdf
MODULE DDR2-667 8GB 240-FBDIMM datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.085" NYLON 9.78MM datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
TERMINATION BLADE - 9 CKT datasheet.pdf
RES 500K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 4.3UH 230MA 1.2 OHM TH datasheet.pdf
TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
NGR MON 120VAC/VDC NON-LATCH datasheet.pdf
TVS DIODES 5.3VWM SOD-323 datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 5% 2500VDC AXIAL datasheet.pdf