Murata Electronics North America LDB15C500A2400F-001
LDB15C500A2400F-001 picture photo
Mfg. Part Number
LDB15C500A2400F-001
Datasheet Download
LDB15C500A2400F-001.pdf
Availability of LDB15C500A2400F-001
QUANTITY
LDB15C500A2400F-001 Order Process
Ship out your order
Specifications of LDB15C500A2400F-001
Internal Part NumberEIS-LDB15C500A2400F-001
Delivery TimeIn stock, ship LDB15C500A2400F-001 today.
SeriesLDB15C500A2
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LDB15C500A2400F-001
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLDB15C500, LDB15C500A2400F-001 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LDB15C500A2400F-001 Details Description
Related parts for LDB15C500A2400F-001
RES SMD 24.9K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 6.2K OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RELAY SSR 3PH 25A@500VAC 12-24V datasheet.pdf
IC OFFLINE SWIT PROG OVP 7FESIP datasheet.pdf
CONN CHAMP OUTSIDE SHIELD 36POS datasheet.pdf
KK 156 HDR ASSY 20 GOLD 11POS datasheet.pdf
RES 16.2K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC DDR3 SDRAM 2GBIT 800MHZ FBGA datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
RES SMD 44.8K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf