Murata Electronics North America LDB25E500A0001AE-415
LDB25E500A0001AE-415 picture photo
Mfg. Part Number
LDB25E500A0001AE-415
Datasheet Download
LDB25E500A0001AE-415.pdf
Availability of LDB25E500A0001AE-415
QUANTITY
LDB25E500A0001AE-415 Order Process
Ship out your order
Specifications of LDB25E500A0001AE-415
Internal Part NumberEIS-LDB25E500A0001AE-415
Delivery TimeIn stock, ship LDB25E500A0001AE-415 today.
SeriesLDB25E500A00
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type1008
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LDB25E500A0001AE-415
MURATA Product CategoryMURATA Components
LDB25E500A0001AE-415 Details Description
Related parts for LDB25E500A0001AE-415
SWITCH ROCKER SPST 20A 125V datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
Crystal 27.3067MHz 50ppm 16pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 4-SOJ, 2.85mm pitch datasheet.pdf
RES 11.0 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 6.3V 10% 2917 datasheet.pdf
IC TRANSLATOR BIDIR 10-TSSOP datasheet.pdf
IC BLUETOOTH PROX SENSOR 32QFN datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
DIODE ZENER 47V 300MW SOT23 datasheet.pdf
RES 267 OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf