Murata Electronics North America LDB30C201A1980A-100
LDB30C201A1980A-100 picture photo
Mfg. Part Number
LDB30C201A1980A-100
Datasheet Download
LDB30C201A1980A-100.pdf
Availability of LDB30C201A1980A-100
QUANTITY
LDB30C201A1980A-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of LDB30C201A1980A-100
Internal Part NumberEIS-LDB30C201A1980A-100
Delivery TimeIn stock, ship LDB30C201A1980A-100 today.
SeriesLDB30C201A1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LDB30C201A1980A-100
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLDB30C201, LDB30C201A1980A-100 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LDB30C201A1980A-100 Details Description
Related parts for LDB30C201A1980A-100
MOSFET N-CH 600V 11A I2PAK datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 100V NP0 2220 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 7POS STRGHT PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 41POS WALLMNT PINS datasheet.pdf
RES SMD 3.3M OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
RES 16.2K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 3.09K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf