Murata Electronics North America LDB311G8005C-30
LDB311G8005C-30 picture photo
Mfg. Part Number
LDB311G8005C-30
Datasheet Download
LDB311G8005C-30.pdf
Availability of LDB311G8005C-30
QUANTITY
LDB311G8005C-30 Order Process
Ship out your order
Specifications of LDB311G8005C-30
Internal Part NumberEIS-LDB311G8005C-30
Delivery TimeIn stock, ship LDB311G8005C-30 today.
SeriesLDB311G80
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LDB311G8005C-30
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLDB311G, LDB311G8005C-30 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LDB311G8005C-30 Details Description
Related parts for LDB311G8005C-30
IC D-TYPE POS TRG QUAD 96LFBGA datasheet.pdf
TRIMMER 5M OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
KIT CONN SEARAY SERIES datasheet.pdf
SIDACTOR BI 170V 35A DO41 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 700MA 250VAC 48VDC datasheet.pdf
CIR BRKR MAG 30A 240VAC 80VDC datasheet.pdf