Murata Electronics North America LDC15B200J0897H-027
LDC15B200J0897H-027 picture photo
Mfg. Part Number
LDC15B200J0897H-027
Datasheet Download
LDC15B200J0897H-027.pdf
Availability of LDC15B200J0897H-027
QUANTITY
LDC15B200J0897H-027 Order Process
Ship out your order
Specifications of LDC15B200J0897H-027
Internal Part NumberEIS-LDC15B200J0897H-027
Delivery TimeIn stock, ship LDC15B200J0897H-027 today.
SeriesLDC15B200J0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type4k reel
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LDC15B200J0897H-027
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLDC15B200, LDC15B200J0897H-027 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LDC15B200J0897H-027 Details Description
Related parts for LDC15B200J0897H-027
CABLE TIE STD WR BLK 7.4" datasheet.pdf
CONN AUDIO JACK 4COND 2.5MM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 560NH 580MA 250 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
OSC XO 48.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP CER 39PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP CER 82PF 200V NP0 1206 datasheet.pdf
RELAY POWER 110V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 13POS SKT datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND .050" 35POS datasheet.pdf