Murata Electronics North America LDC20B200H0836D-001
LDC20B200H0836D-001 picture photo
Mfg. Part Number
LDC20B200H0836D-001
Datasheet Download
LDC20B200H0836D-001.pdf
Availability of LDC20B200H0836D-001
QUANTITY
LDC20B200H0836D-001 Order Process
Ship out your order
Specifications of LDC20B200H0836D-001
Internal Part NumberEIS-LDC20B200H0836D-001
Delivery TimeIn stock, ship LDC20B200H0836D-001 today.
SeriesLDC20B200H0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LDC20B200H0836D-001
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLDC20B200, LDC20B200H0836D-001 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LDC20B200H0836D-001 Details Description
Related parts for LDC20B200H0836D-001
IC FPGA 366 I/O 672FBGA datasheet.pdf
TRANS NPN 15V 0.3A TO-92 datasheet.pdf
IC SRAM 72MBIT 200MHZ 100TQFP datasheet.pdf
RES SMD 1.3 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
RES SMD 1.33K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC SYNC FIFO MEM 65536X18 100BGA datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 150 OHM 1% 20W datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 85MM datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf