Sensata Technologies/Airpax LEGBXF66-33914-30-V
LEGBXF66-33914-30-V picture photo
Mfg. Part Number
LEGBXF66-33914-30-V
Datasheet Download
LEGBXF66-33914-30-V.pdf
Availability of LEGBXF66-33914-30-V
QUANTITY
LEGBXF66-33914-30-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LEGBXF66-33914-30-V
Internal Part NumberEIS-LEGBXF66-33914-30-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LEGBXF66-33914-30-V
Related LinksLEGBXF66-, LEGBXF66-33914-30-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LEGBXF66-33914-30-V Details Description
Related parts for LEGBXF66-33914-30-V
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ8 PG21 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 60V 30A D2PAK datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
RES MO 1W 3.9K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
REGULATOR 300VAC 2 OUTLETS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS 3.81MM datasheet.pdf